Чим корисна акробатика для дітей?

Акробатика для дітей корисна тим, що зміцнює серцево-судинну систему, розвиває міцний м'язовий корсет, робить тіло витривалим і підтягнутим. У підростаючих дітей енергія буквально вирує, тому батькам необхідно направляти її в потрібне русло, й один з рекомендованих фахівцями варіантів - дитяча акробатика. Це вид гімнастики, який включає вправи на спритність, гнучкість, стрибучість, силу і балансування.


Ви можете вибрати, де займатися: в спорт-академії Prestige є акробатика на Харківському масиві, Оболоні та в Конча-Заспі. Для дітей акробатика - цікава гра та розвага. У процесі занять діти вчаться керувати своїм тілом, звикають до дисципліни та роботи в команді, долають багато страхів, підвищують свою самооцінку.


Чим корисна акробатика?

У спорт-академії «Prestige» для дітей до 5 років тренування з акробатики у Києві та Конча-Заспі проходять в ігровій формі. Включають елементи корегуючої гімнастики для стоп / спини та дають базу для подальшого вивчення більш складних елементів.


Всі дії контролює професійна тренерська команда. Наші тренери підтримають і допоможуть при виконанні складних елементів, вони оцінюють фізичну підготовку і допускають до виконання акробатичних елементів тільки в тому випадку, якщо дитина готова виконати їх без найменшої небезпеки для себе. Акробатика безпечна для дитини, можете переконатися в цьому, почитавши батьківські відгуки про спорт-академію Prestige в гуглі або фейсбуці.


Для того, щоб тренування проходили веселіше, наша авторська комплексна програма з акробатики включає в себе також і елементи танців.


Приходьте до нас і переконайтеся, що в спорт можна закохатися на все життя!

Акробатика для дітей, Оболонь, Харківський масив, Конча-Заспа.

Діти люблять акробатику за те, що вона:

* Тренує абсолютно всі групи м'язів, розвиває силу і витривалість;


* Робить тіло гнучким;

* Зміцнює вестибулярний апарат, покращує координацію рухів і орієнтацію в просторі;


* Покращує роботу серцево-судинної системи;

* Гарна постава і підтягнутість - ось відмінна риса акробатів.


* Як і інші види фізичної активності, акробатика допомагає поліпшити обмінні процеси і зміцнити імунітет.