Де в Києві дитина може займатися акробатикою?

акробатика на Оболоні

Будь-які батьки мріють, щоб їх дитина була здоровою, з користю проводила вільний час і прагнула успіху. У цьому допоможе акробатика для дітей в Києві - спорт-академія Prestige чекає вас і ваших діток. У веселому колективі під наглядом кваліфікованого тренера дитина буде в безпеці і доброму гуморі, знайде нові знання і навички, а також стане цілеспрямованою і отримає заряд мотивації для будь-якої діяльності.

Сама природа зробила дитинство ідеальним періодом для навчання. Це стосується навичок як інтелектуальної діяльності, так і фізичної. Дитячий мозок набагато швидше запам'ятовує і обробляє нову інформацію, а тіло - адаптується до навантажень. Акробатика для дітей справляється з обома «зайцями»: регулярні тренування не тільки зміцнюють тіло, а й стимулюють розвиток нових нейронних зв'язків, завдяки чому поліпшуються пам'ять і концентрація, підвищується стійкість до стресів.

Особливо слід виділити важливість розтяжки для дітей - розвинена в дитинстві гнучкість зберігається практично на все життя. Навіть без тренувань доросла людина, що займався в дитинстві розтяжкою, буде більш гнучка, ніж її ровесники. Розтяжка вберігає тіло від травм, сприяє легкості рухів, є профілактикою болю в спині і колінах.

Акробатика в Спорт-академії «Престиж» відрізняється від циркової студії, де метою є ефектний виступ, ми робимо акцент на комфорті і здоровий розвиток дітей і прищепленні любові до вправ. Наші фахівці знаходять підхід до кожної дитини, незалежно від того, відвідує той індивідуальні заняття з акробатики або групові.

Заняття з акробатики проводяться з використанням спеціального обладнання, яке дозволяє дітям з будь-яким рівнем підготовки безпечно розучувати різні акробатичні елементи - колесо, сальто, фляк тощо. При виконанні вправ на розтяжку діти розтягують м'язи тільки під вагою власного тіла - тренери не застосовують силу, а вчать підопічних відчувати, використовувати і нарощувати власний запас гнучкості.

У нас ви можете оформити вигідний абонемент, поспілкуватися з тренером і підібрати оптимальний для дитини тип тренувань. Філії спорт-академії Prestige розташовані на території Оболоні, Харківського масиву і Конча-Заспи, тому ви можете вибрати найбільш зручний варіант. Чекаємо вас на пробне заняття!

Акробатика для дітей, Оболонь, Харківський масив, Конча-Заспа

При регулярних тренуваннях дитяча акробатика в Києві зміцнює здоров'я дитини, зокрема:
• підвищує імунний потенціал;
• покращує насичуваність тканин киснем; 
• зміцнює серцеві м'язи і стінки судин; 
• сприяє пропорційному зростанню і розвитку всього тіла;
• нормалізує травлення; 
• зміцнює м'язи, суглоби і зв'язки;
• підтримує здорову масу тіла;
• допомагає впоратися з недугами в пубертатний період.