УВАГА!

Спорт-академія «Prestige» запрошує дівчаток до занять з естетичної гімнастики.

Це найелегантніший вид спорту, де команда дівчат виконує різні елементи синхронно під музику, передаючи естетику і красу рухів за допомогою тіла.


Естетична гімнастика у Києві - це перш за все краса, чарівність, гнучкість, пластика, грація, техніка, елегантність та жіночність, витривалість і найголовніше - робота в команді.


Обираючи тренування з естетичної гімнастики на Оболоні чи Харківському масиві, дитина отримує великі перспективи, можливість самореалізації в житті, а також міцне фізичне та психологічне здоров'я!

лого естетична гімнастика

Чим відрізняється Естетична гімнастика від Художньої?

У дитини значно менше шансів отримати травму, тому що під час занять не використовуються предмети


Це командний вид спорту, тому дівчата працюють не з потенційними суперниками, а з друзями, які мають спільну мету - перемогти


На змаганнях судді оцінюють в першу чергу пластичність гімнасток, граціозність, гармонію рухів та музики


Діти беруть участь у змаганнях з шести років. В перший рік занять йде активна робота над загальною та спеціальною фізичною підготовкою, розтяжкою, класичною хореографією, пластикою, почуттям ритму та командності.


Віддаючи дитину на естетичну гімнастику на Харківському масиві чи Оболоні, потрібно розуміти, що це не тільки прекрасні виступи під гарну музику, в шикарних костюмах, а також регулярні тренування, навантаження та величезна праця самої дитини, його тренера і батьків. Тільки після цього можна розраховувати на змагання, нагороди, розряди та звання. Розглянути і розвинути всі важливі якості допоможе наш досвідчений тренер, який стане гімнасткам наставником та другом на тренуваннях, в поїздках на змаганнях і зборах, догляне, втішить, налаштує на перемогу.

естетична гімнастика