Користь дитячої гімнастики

Яка користь дитячої гімнастики? Художня гімнастика - один з найпопулярніших спортивних напрямків для дівчат. Крім того, що це перспективний вид спорту, що входить в олімпійську програму, гімнастика допомагає сформувати правильну поставу і плавну ходу, розвинути гнучкість, силу і витривалість, підвищити почуття впевненості в собі і закласти фундамент для занять іншими видами спорту, якщо дитина захоче змінити напрямок. 

Якщо вас цікавить гімнастика для дітей в Києві, в спортивній академії Prestige вас чекають найкращі тренери.

художественная гимнастика на харьковском массиве
З раннього дитинства малюків важливо привчати до фізичної активності. Нейронні зв'язки, сформовані у віці до 12-13 років, особливо міцні, оскільки в цей період маленька людина накопичує знання про світ, щоб після шукати в ньому своє місце. Здорові звички, які прищепили нам з дитинства, залишаються з нами назавжди - особливо, якщо перед очима був гідний приклад для наслідування.

Професійна розвиваюча гімнастика для дітей - комплексний різнобічний напрямок, що дозволяє як виховати майбутніх чемпіонів, так і розвинути фізичні якості, які будуть корисні для людини протягом усього життя. Гімнастичні тренування зміцнюють не тільки тіло, а й дух - вчать долати труднощі і підтримувати соратників, робити висновки зі своїх помилок, вірити в перемогу і прагнути до кращого. До того ж, на заняттях діти отримують масу позитиву. Замість того, щоб купити дитині черговий гаджет, краще подарувати йому спортивний абонемент - у нас ви можете вибрати секції за найкращою ціною.

Тренування для дітей в Києві: наші переваги

У спортивній академії Prestige працюють професійні хореографи, кандидати та майстри спорту, призери всеукраїнських і міжнародних змагань. Ми створюємо для дітей максимально комфортні і безпечні умови, доброзичливу і приймаючу атмосферу. Завдяки гімнастичним тренуванням, у дітей формуються сильна воля, естетичний смак і цілеспрямованість, вони знаходять вірних друзів і відкривають нові горизонти.

Художню гімнастику в столиці ми викладаємо в трьох філіях: на Харківському шосе (ст. м. Дарниця, Харківська), на Оболоні (ст. м. Мінська) і на території Конча-Заспи. До кожної дитини наші викладачі знаходять індивідуальний підхід, гарантуючи дбайливе і шанобливе ставлення. У своїй роботі фахівці спираються на прогресивні європейські методики викладання і новітні знання в області спорту. Для дитини тренування - радість і задоволення, для батьків - спокій за дітей і гордість за них.