9 причин займатися Комплексним Фізичним Розвитком

Фізичний розвиток дітям на Оболоні та Харьковському масиві

Гармонійний фізичний розвиток

На тренуваннях діти в ігровій формі виконують різні вправи, в тому числі - на доріжці перешкод і з гімнастичними предметами. Вони зміцнюють м'язовий корсет, розвивають координацію рухів, баланс. Ці навички дозволяють дитині рухатися більш впевнено, швидко, спритно.

Координація

Добра координація рухів - навик, необхідний не тільки в спорті і танцях, але й в повсякденному житті. Мати гарну координацію – це вміти користуватися м'язовим апаратом, тобто розслабляти й напружувати м'язи саме тоді, коли це необхідно.

Дисципліна

Дисципліна складається з поваги до правил, дотримання порядку і терпіння. Коли в дитини вже закладені основи дисципліни, то наступним кроком у його розвитку стане самодисципліна і прагнення стежити за своєю поведінкою.

Зміцнення здоров'я

Формування міцного імунітету, позитивної роботи центральної нервової системи, серцево-судинної і дихальної систем.

Соціалізація

У віці від 1 року дитина, як правило, починає проявляти інтерес до спілкування з однолітками, адаптуватися до нових людей і великим колективам. Заняття в групі допоможуть розвинути йому ці навички.

Командна робота

На заняттях діти відчувають себе частиною колективу і вчаться взаємодіяти в команді.

Розвиток відчуття ритму

Дитині для нормального існування воно просто необхідне, оскільки пов'язане з координацією рухів та вмінням керувати своїм тілом. Ритм допомагає об'єднати роботу двох півкуль мозку. Він розвиває слух, зорові враження, координацію рухів, допомагає малюкові зрозуміти своє тіло.

Профілактика сколіозу 

Головним засобом профілактики і лікування сколіозу є фізичні вправи, що сприяють рухливості грудної клітки, зміцненню м'язів спини, міжлопаткової зони, живота, а також усунення причин виникнення неправильної постави.

Профілактика плоскостопості

У ранньому дитячому віці мало виражені форми плоскостопості зазвичай безболісні, але по мірі росту дитини цей недолік може збільшитися, заподіяти чимало неприємностей і навіть призвести до викривлення хребта. Основним засобом профілактики є спеціальна гімнастика, яка є в нашій програмі.

заняття малюкам

Комплексний фізичний розвиток

Малюки 3-5 років відвідують в Спорт-академії Prestige веселі тренування. Завдяки унікальним програмам, які обертаються навколо активної гри, відбувається формування правильної постави, профілактики сколіозу і плоскостопості, розвиток координації та зміцнення імунітету.

А найменші учні з 2-х років відвідують тренування з батьками!

Чим корисно малюку?