Стретчинг для початківців у Києві

стретчинг на оболоні київ

Стретчінг - найбільш універсальний вид фітнесу, який буде корисний усім, незалежно від віку, комплекції та рівня фізичної підготовки. Недарма розтяжка є скрізь — від уроків фізкультури для першокласників до програм ОФП для професійних спортсменів. Розтяжка на Оболоні (Київ) для дітей та дорослих вже чекає на вас у спорт-академії Prestige, якщо ви шукаєте тренера у зручному районі.

Стретчинг для початківців у Києві на Оболоні, Харківському масиві та Конча-Заспі

Стретчінг на Оболоні в Києві може бути як самостійним видом тренувань, так і підмогою для інших напрямків — йоги, силових тренувань, танців, боротьби, художньої гімнастики. Не вимагаючи громіздкого обладнання та спеціальної підготовки, він приносить величезну користь, зокрема:
• налагоджує зв'язок між мозком та м'язами;
• знімає напругу у тілі, усуває м'язові блоки;
• прискорює відновлення м'язів після інтенсивних тренувань;
• підвищує силовий потенціал м'язів;
• покращуючи еластичність м'язів, знижує ризик отримання травм;
• вирівнює поставу та гармонізує ходу;
• допомагає відновитися після травм та хвороб;
• покращує координацію.
Особливо корисна розтяжка для дітей - до 12-14 років закладається такий собі запас гнучкості, який можна зберегти на довгі роки, навіть не тренуючись регулярно в дорослому віці. Пов'язано це з тим, що в дитинстві мозок швидше та міцніше фіксує інформацію, у тому числі про можливості власного тіла.

Людям, які хочуть схуднути, але не можуть тренуватись інтенсивно за станом здоров'я, розтяжка допоможе спалити зайві калорії та зміцнити організм для більш серйозних навантажень. Стретчинг у Києві на Оболоні підійде для молодих мам, що відновлюються після пологів, для будь-якого віку та дітлахів.

Уроки розтяжки у Києві у Спорт-академії Prestige проводяться для дорослих та дітей віком від 5 років. Досягши певних результатів у стретчингу, ви можете перейти на інший напрямок у нашій академії — наприклад, для дорослих у нас проводяться заняття з гімнастики на полотнах, для дітей — з акробатики, хореографії, чирлідінгу, художньої гімнастики.