Плюси вправ на розтяжку

Важливо розуміти, що для найкращого та безпечного результату 

необхідно поступово та системно підходити до тренувань

Розтяжка або гнучкість - це максимальна амплітуда руху суглобів, яка залежить в першу чергу від еластичності оточуючих м'язів і сухожиль. 

Досягається гнучкість регулярними вправами Стретчингу на розтягування різних груп м'язів.
 Вправи на розтяжку здатні виявити прихований потенціал м'язів. Тягнутися важливо з метою поліпшення амплітуди рухів, здійснення їх без болю і зусиль.

Плюсів у занять на стретчінг на Оболоні та Харківській досить багато, розглянемо головні:

Еластичність м'язів і здоров'я суглобів

Якщо регулярно працювати над розтяжкою свого тіла, то зберігаються здоровими суглоби і м'язи. Крім того, значно поліпшується координація рухів.

Поліпшення стану всього опорно-рухового апарату

У зв'язку із травмами і малорухливим способом життя, може виникати дисбаланс в тілі, який призводить до виникнення болю - головного, в спині, суглобах. Користь розтяжки полягає в тому, що вона підтримує еластичність м'язів, дозволяє зняти «затиски», зберегти правильне положення всього скелета і таким чином уникнути виникнення больових відчуттів.

Розвиток сили й витривалості

Як показали дослідження, інтенсивне розтягування м'язів навіть без будь-яких додаткових навантажень підвищує показники їх сили і витривалості. Тому користь розтяжки для хлопчиків і дівчаток очевидна.


Стійкість до травм

Розвиваючи власне тіло, роблячи його гнучким та пластичним, дитині буде забезпечено безпечне виконання силових вправ, так як недостатньо гнучкі зв'язки можуть призвести до травмування і розтягування. Жорсткі м'язи більш схильні до травматизму, ніж розслаблені та еластичні.

Гарна хода і постава

Від розтяжки залежить постава і хода. Вправи на розтяжку одночасно зміцнюють і розслаблюють м'язи, знімаючи відчуття скутості. Дитина з гнучким і пластичними тілом має розкуті рухи та впевнена в собі.

Зняття стресу

Завдяки поліпшенню кровотоку, зняття напруги з м'язів, загальному розслабленню і задоволенню від рухів відбувається зниження стресу. Особливо седації сприяє виконання статичної розтяжки під заспокійливу музику (виконується в кінці тренування).

Новина! Стретчинг на Оболоні та Харківському масиві для дорослих

Запрошуємо батьків наших учнів та всіх бажаючих на Стретчинг у Києві, який допоможе розвинути гнучкість та еластичність м'язів, поліпшити настрій і самопочуття!


Універсальний вид фітнесу, родом зі Швеції, підійде людям будь-якого віку і комплекції!

стретчінг

Дізнатися перелік дисциплін для дітей,

які мають в програмі розтяжку