Де є тренування стретчингом для дітей?

тренировки стретчингом для детей в киеве
Стретчінг для дітей можна знайти на Мінській у Спорт-академії Престиж. Чому стретчинг? У цифрову епоху особливо важливо прищеплювати дітям любов до фізкультури та спорту. При цьому необов'язково віддавати дитину в секцію боротьби чи танців, вимагаючи визначних успіхів — не всі мають бути спортсменами. Чим би не захоплювалася ваша дитина, важливо, щоб тренування просто робили її здоровішим, і тут немає більш універсального та безпечного інструменту, ніж стретчинг.

Якщо ви шукаєте для дитини спортивну секцію в районі станції метро «Мінська», приходьте до нас – розтяжка для дітей на Оболоні у Києві проводиться досвідченими тренерами нашої студії з великим стажем роботи з дітьми.

Щоб зрозуміти, наскільки важливий для дітей стретчінг, спростуємо кілька помилок, пов'язаних з ним:
1. «Розтяжка - доля дівчаток». Розвинена гнучкість важлива у будь-якому виді спорту, незалежно від цього, жіночим його прийнято вважати чи чоловічим. Крім того, у чоловіків від природи менш еластичні зв'язки та менш рухливі суглоби, а заняття розтяжкою з дитинства допоможуть компенсувати нестачу гнучкості та запобігти виникненню травм.
2. "Розтяжка не допомагає схуднути". Незважаючи на повільні плавні рухи, стретчинг стимулює активні метаболічні процеси в м'язах. За місяць занять можна скинути до 5 кг, не змінюючи харчування, тому розтяжка для дітей із зайвою вагою — чудова підмога у схудненні.
3. "Розтяжку потрібно робити після пробудження або перед сном". Займатися стретчингом можна будь-якої доби, а у випадку з дітьми це необхідно робити під наглядом фахівця. Дитячий тренер з розтяжки у Києві проводить заняття в різний час - ви можете вибрати найбільш зручне як для занять у групі, так і індивідуально.
4. "Розтяжка послаблює м'язи". Навпаки, стретчинг підвищує показники сили, швидкості та спритності, знижуючи при цьому ризик травмування. Якщо що й послаблює м'язи, це сидячий спосіб життя, який особливо небезпечний для дітей, чия скелетно-м'язова система тільки формується.

Уроки розтяжки у Києві у Спорт-академії Prestige проводяться не лише для дітей, а й для дорослих. Але це не все! У нас також проходять заняття з інших дисциплін, що включають елементи стретчингу — хореографії, акробатики, художньої гімнастики та гімнастики на полотнах, а також комплексного фізичного розвитку для найменших.