Гімнастика на полотнах у Києві: заняття для дітей

Повітряна гімнастика для дітей — перспективний напрямок, який подарує вашій дитині цікаве дозвілля, міцне здоров'я і ні з чим не порівнянне відчуття польоту. У спорт-академії Prestige повітряною акробатикою можуть займатися дівчата та хлопчики віком від 5 років. Також є заняття повітряною гімнастикою для дорослих. Заняття ведуть професійні спортивні педагоги, володарі високих звань та престижних нагород.

эстетическая гимнастика в киеве

Повітряна гімнастика в дитинстві є універсальною базою для інших видів спорту

Крім акробатичних рухів, на тренуваннях діти виконують загальнозміцнюючі вправи.
Заняття на полотнах не просто зміцнюють мускулатуру та розвивають гнучкість, а й
приносять користь здоров'ю, зокрема:

зміцнюють імунітет
покращують баланс та координацію
спалюють зайві калорії
зміцнюють суглоби та покращують їх рухливість
підтримують в тонусі м'язи, кора, сприяють нормальній роботі всіх органів черевної порожнини
покращують поставу
допомагають підтримувати в нормі тиск
Повітряна гімнастика на полотнах поєднує у собі елементи художньої гімнастики та циркової акробатики. Це видовищний, емоційний напрямок, в якому спорт зливається разом із мистецтвом. Найкращих результатів у повітряній акробатиці досягають ті, хто займається нею з дитинства, оскільки не тільки наше тіло в юному віці має більшу гнучкість, а й мозок швидше засвоює навички, простіше адаптується. Проте розпочинати тренування можна в будь-якому віці — під керівництвом досвідченого тренера новачки швидко роблять успіхи.

Крім того, танці на полотнах у Києві — можливість бути спокійним за свою дитину, адже поки ви займаєтеся своїми справами, дітлахи перебувають у колі друзів під наглядом кваліфікованих тренерів. Разом діти борються зі страхами та комплексами, разом із гравітацією долаючи невпевненість у собі. Тренування розвивають дух змагань, вчать цінувати досягнення, вчитися на помилках і підтримувати ближнього.

У спорт-академії Prestige заняття з повітряною гімнастикою для дітей проводяться у філії, розташованій у районі метро Харківська. До нашої філії буде зручно добиратися дітям, які живуть на Харківському масиві, Дарниці, Позняках та Осокорках.
эстетическая гимнастика в киеве