Заняття стретчингом для дітей та дорослих

Заняття стретчингом для дітей та дорослих
Розтяжка – найбільш універсальний та безпечний тип тренувань. Вона може бути допоміжним інструментом під час занять іншими спортивними напрямами, або самостійним видом активності. Особливо корисна вона для мешканців великого міста, оскільки не лише зміцнює тіло, а й допомагає зняти стрес. Якщо вас цікавить стретчинг на Оболоні (Київ) для дітей та дорослих, спорт-академія Prestige вже чекає на вас і ваших діток.

Для дітей у нас проводяться заняття як з власне розтяжки, так і за іншими напрямками, що включають елементи стретчингу, таким як:
• акробатика;
• художня гімнастика;• повітряна гімнастика на полотнах;
• чирлідинг;
• хореографія;
• комплексний фізичний розвиток.

Окремо гімнастику на полотнах ми викладаємо і для дорослих, а також проводимо заняття зі стретчингу для матусь. Ви можете вибрати зручну філію та займатися стретчингом на Дарниці, Оболоні або в районі Конча-Заспи. У нашій академії працюють сертифіковані тренери та діючі чемпіони, під керівництвом яких ваші діти неодмінно досягнуть своїх цілей, чи це загальне оздоровлення чи спортивні висоти.

Стретчинг, за відгуками, - один з найбільш затребуваних типів тренувань, що не дивно. Людям з сидячою роботою, до яких сьогодні багато з нас належить, розтяжка допомагає поліпшити поставу, нормалізувати кровообіг, усунути м'язові блоки. Для людей без тренувального досвіду - це хороший спосіб навчитися відчувати своє тіло, познайомити його з вправами та підготувати до тренувань. Те ж саме стосується людей із зайвою вагою. Майбутнім мамам розтяжка допомагає покращити самопочуття під час вагітності, не втратити форму та підготувати тіло до пологів. Чоловікам стретчинг допомагає зняти стрес та відновитись після силових тренувань, а також простимулювати м'язи для їх зростання. Для людей похилого віку розтяжка - спосіб підтримувати тіло в тонусі без ризиків для серцево-судинної системи.

Стретчинг у Києві на Оболоні, в районі Харківського шосе та на 26 км «Золотих воріт» у Конча-Заспі чекає на вас — ви можете записатися на заняття по телефону, через Viber або Facebook, а також безпосередньо на сайті.